Cu prilejul zilei de 1 iunie, TPL Suceava oferă copiilor posibilitatea de a călători gratuit cu mijloacele de transport public disponibile în municipiul Suceava și în zona metropolitană.
“Totodată, reamintim faptul că elevii din municipiul Suceava și din zona metropolitană beneficiază de gratuitate la transportul public, având posibilitatea de a circula pe toate liniile operate de TPL Suceava, în baza abonamentului gratuit dedicat elevilor”, a informat conducerea unității.
BEATRICE OȘEAN









































































