Caravană “Vino în echipa noastră!” a jandarmilor în județele Suceava și Bistrița Năsăud - Ziarul de pe Net
Incarcare...
Esti aici:    >  Ştiri locale  >  Articolul curent

Caravană “Vino în echipa noastră!” a jandarmilor în județele Suceava și Bistrița Năsăud

De    •   Publicat acum 11 luni, 15 noiembrie 2017   •   Fara comentarii

 

 

Inspectoratul General al Jandarmeriei Române organizeazã o campanie de promovare a ofertei educaționale si de recrutare a candidaților pentru cele douã școli postliceale din subordinea Jandarmeriei Române, sesiunea ianuarie 2018.

Jandarmeria Română pune la dispoziția candidaților 350 de locuri în cadrul Școlii Militare de Subofițeri Jandarmi Grigore Alexandru Ghica  Drăgășani, județul Vâlcea și 350 de locuri în cadrul Școlii Militare de Subofițeri Jandarmi Petru Rareș  Fălticeni.

Pe 16 noiembrie jandarmii suceveni vor însoți caravana inscripționată cu mesajul campaniei  Vino în echipa noastră !  la orele 8.00 – 8.15 la sediul IJJ Suceava, la 9.30 – 11.00 în municipiul Câmpulung Moldovenesc – esplanada centrală, la 11.30- 12.30 în municipiul Vatra Dornei – zona Primăriei, iar de la ora 12.30 spre județul Bistrița Năsăud.

 

 

 

 


SORIN NICA

reporter@ziaruldepenet.ro

    Print       Email
 • Publicat: acum 11 luni, 15 noiembrie 2017
 • de:
 • Ultima modificare: noiembrie 15, 2017 @ 11:07 pm
 • Sub: Ştiri locale, Toate articolele
 • Termene si conditii:

  • Raspunderea penala sau civila pentru articolele de pe acest site apartine exclusiv autorilor. In cazul in care cineva se simte lezat, poate trimite un drept la replica care va fi publicat in articolul respectiv.
  • ZiaruldepeNet.ro si administratorii sau reporterii/moderatorii ziarului online nu raspund din punct de vedere juridic pentru continutul comentariilor vizitatorilor.
  • Responsabilitatea pentru comentariile postate revine in totalitate utilizatorului care beneficiaza de serviciul de a putea posta un comentariu.
  • Comentariile cu jigniri sau continut vulgar vor fi sterse, iar utilizatorul nu va mai beneficia de acest serviciu.
 • Tagged With: , , ,

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Please copy the string fvS6OQ to the field below: